Design

Nedílnou součástí naší nabídky je kvalitně propracovaný design.
Naše práce začíná analýzou potřeb, návrhem prostor, cenovou nabídkou se specifikací až po zrealizování celé zakázky na klíč.
Nejdůležitější je seznámení s vašími potřebami, touhami, koníčky, životním stylem, nebo v případě veřejných interierů s prioritami image a firemní filozofií.
Další etapou je návrh prostor i jednotlivých kusů nábytku, vyváženou funkčností, ergonomií, estetikou do harmonického celku. Konzultace s klientem nás ujišťuje, že jsme našli správnou cestu a vše se může zadat do výroby.
Na celý proces výroby designer dohlíží a řeší všechny potřebné detaily. V mezidobí se v interiéru realizují stavební úpravy včetně elektroinstalací, malování, pokládky podlah, osazení svítidel a tak dále.

Montáž

Důležitou součástí je montáž, tady vše vyrobené najde svoje správné místo. Poslední částí je odekorování interiéru vč. Textilu. Záclony, závěsy, japonské stěny, římské roletky, žaluzie, polštářky, přehozy, kusové koberce, to vše je nedílnou součastí útulného interieru. Úspěšným zakončením naší práce začíná váš nový život…….